Categories
Uncategorised

Ako sa zabiť – Ako spáchať samovraždu rýchlo a bezbolestne

Ako sa zabiť – Ako spáchať samovraždu rýchlo a bezbolestne

Ako sa zabiť – Ako sa môžete rýchlo a bezbolestne zabiť, spáchať samovraždu, ľahký spôsob, ako opustiť život bez toho, aby ste trpeli najľahšie.

Máte plné právo ovládať svoj život. Akékoľvek právo je právom silného človeka, pretože slabí ľudia nemajú žiadne práva.
Zavedený sociálny predsudok vám diktuje pravidlá a snaží sa vám uprieť slobodu voľby. Vystrašia vás trestom aj za úmyselné ukončenie života, vystrašia vás peklom a večnými mukami. Typický trik kráľov a vládcov, ktorí nie sú rentabilní pre svojich otrokov, aby ich nenávratne opustili.
Na internete nájdete veľa nápadov, ako ukončiť svoj život. Väčšina z nich je neznesiteľná, bolestivá alebo nespoľahlivá. Niektoré z nich sú zverejnené v časti „bezplatné metódy“ na našej webovej stránke.
Naša nelegálna služba podniká na základe poskytovania plateného, ​​ale výlučného a spoľahlivého tovaru a služieb na sebazničenie.
Sme špeciálna pobočka známej medzinárodnej mafie, ktorá má dostatok zaujímavých príležitostí na uplatnenie vášho práva na samovraždu.
Viac sa o nás dočítate v sekcii „kto sme“.
Pred oznámením zoznamu našich exkluzívnych produktov a služieb s uvedením ich vlastností a výhod vás vyzývame, aby ste sa nám ani len nepokúšali písať s prosbou o poskytnutie týchto produktov alebo poskytovanie služieb zadarmo.
Sme nestranná služba, ktorá podniká po vašej smrti. Zaujímate sa o svoju smrť, nás zaujímajú peniaze. Ak nemáte peniaze, nemá zmysel nám písať, uspokojte sa s bezplatnými metódami.

Teraz podrobne o každom produkte a službe.
E-mail – [email protected]

Položka č. 1 k samovražde
Strelné zbrane. Iba lacné vzorky, žiadna licencia, žiadne povolenie. Určite to stojí viac ako nákup v obchode. Ako vidíte na fotografii a videu nižšie, špecializujeme sa na predaj niekoľkých položiek, a to:
* Makarovská pištoľ kalibru 9×18 (8 nábojov) – 1700 USD

How to kill yourself* Makarovská pištoľ mod. Kaliber 9×18 (12 poplatkov) 1 800 USD

How to kill yourself* Pištoľ CZ99 – kaliber 9×19 (15 nábojov) 2 000 $ USD

How to kill yourself* Kaliber Tula Tokarev 7,62 x 25 (8 poplatkov) 1700 $ USD

How to kill yourself

How to kill yourself

* AKSU74 5,45 * kalibr 39 (30 poplatkov) 2500 $ USD

How to kill yourselfHow to kill yourselfExistujú síce drahšie predmety, ale neponúkame ich, pretože je nepravdepodobné, že by si ich niekto chcel kúpiť kvôli jednému headshotu.
Tento druh tovaru pre samovraždu je vhodný pre tých, ktorí chcú brutálne zomrieť a pravdepodobne sa najskôr niekomu pomstia alebo za bolesť, ujmu a smrteľné porušenie zákona.
Možnosti bezpečného doručenia tovaru budú oznámené nižšie.

Položka č. 2 k samovražde
Kyanid draselný. Najlacnejšia položka zo všetkých.
Pre priemyselné účely si ho môžu ľahko kúpiť vlastníci tovární a závodov, predáva sa však v tonách a nie je k dispozícii bežným ľuďom. Je jednoducho nemožné legálne kúpiť 1 gram kyanidu. Patrí do kategórie blokátorov dýchania v tkanivách, má 6. triedu nebezpečnosti a je zaradený do zoznamu zvlášť nebezpečných toxických látok.
Kyanid draselný je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie pôsobiacich organických jedov.
Bude to rýchla a ľahká smrť. Kyanid, ktorý je obľúbenou samovraždou, bol neustále vyhľadávaný špiónmi a skautmi, aby rýchlo zomrel a bol zajatý a mučený.
Je dôležité vedieť, že otravu kyanidom určí lekársky expert a budete považovaný za samovraždu.
Tento jed nie je vhodný pre tých, ktorí chcú tajiť napríklad samovraždu, aby získali poistnú sumu pre svojich príbuzných. Na tieto účely máme špeciálne jedy a služby.
Cena jednorazového balenia je 1 200 dolárov – objem látky je 3 gramy. V skutočnosti trojitá porcia. Kyanid nepredávame v kilogramoch, aby sme nevychovali konkurenciu predajcov.
Kyanid draselný má nevýhody. Zabíja rýchlo, príliš rýchlo. Z kyanidu nebudete cítiť fyzickú bolesť, ale zomriete so zmyslom pre skutočný čas, s vedomím toho, čo sa deje, a existuje veľká pravdepodobnosť šokového stavu mysle. Aby ste pochopili, o čom hovoríme, uvedieme obrazný príklad. Predstavte si, že váš život je rana, do ktorej je uviaznutý zúbkovaný nôž.
Aby sa rana zahojila, musí sa odstrániť.
Pokiaľ ide o psychický šok, branie kyanidu by bolo rovnaké ako vytrhnutie zúbkovaného noža z rany.
Toto je názor vedeckých výskumníkov a nejde o axiómu.
Viac jemných samovražedných produktov nájdete nižšie.

 

Položka č. 3 k samovražde
„Jemný jed“. Zloženie nie je zverejnené. Je to dvojzložkový komplex. Prvá zložka sa užíva perorálne a predstavuje mimoriadne silnú dávku neletálneho antidepresíva na predpis. Už bola upravená, pretože navyše obsahuje DHB (extrakt látky z grapefruitového džúsu). DHB dramaticky zvyšuje absorpciu všetkých liekov užívaných ústami. Táto kombinácia vás teda za 10 minút pošle do hlbokej večnej vyrovnanosti, v ktorej ste len vy a večný pokoj. Nie je to však fatálne. Toto je iba prvá etapa. Po užití tejto prvej zložky nemáte viac ako 10 minút na to, aby ste si kvapkali do očí niekoľko kvapiek druhej drogy. Prvý liek poskytuje senzáciu, druhý liek poskytuje mäkkú smrť. Tajomstvo druhého lieku neprezrádzame, pretože to nie je niečo, čo si môžete kúpiť v lekárni. Je to syntetický jed, ktorý sa do mozgu dostane čo najrýchlejšie, ak kvapká do očí vo forme očných kvapiek. Môžete však kvapkať do nosa, ale objektívne je lepšie si ho kvapkať do očí.
Táto droga nie je bolestivá, mastná a nebude spôsobovať pálenie alebo mravčenie.
Smrť z tohto komplexu je požehnaným zabudnutím. Zatiaľ čo plynule prechádzate do zamatového zabudnutia z účinku prvého lieku, druhý liek hladko, ale nekompromisne vypína váš centrálny nervový systém.
S najväčšou pravdepodobnosťou si uvedomíte, že ste z tohto života odišli oveľa neskôr, ako vaše telo zomrelo. Prechod bude mäkký, ale bohužiaľ nemôžeme povedať, čo vás čaká ďalej, pretože „večné zabudnutie a mier“ je spôsobené pôsobením drog, to neznamená, že v tomto stave navždy zostanete v doslovnom zmysle slova. Hovoríme iba o príjemnom prechode bez smrteľného šoku a bez fantómovej agónie, apatie alebo strachu, že mŕtvy mozog sa dokáže rozmnožovať ďalších 10-15 minút po smrti.
V skutočnosti zaručujeme, že váš mozog nebude schopný pochopiť smrť a nebude schopný generovať posmrtné 10 – 15 minút krátke filmy o prežitom živote a mukách tých, ktorí v tomto živote boli.
Cena tohto majstrovského diela pre samovrahov je 5700 USD

Položka č. 4 k samovražde
Toxíny na špeciálne účely. 1-toxín spôsobujúci mŕtvicu a 2-toxín spôsobujúci infarkt. Jedná sa o jedinečné toxíny, ktorých mechanizmus účinku nemôže určiť lekársky expert. Aj platené nezávislé vyšetrenie. Mechanizmus účinku, skutočnosť zámernej otravy a zvyšky toxínu sa nijako neodhaľujú. Smrť vyzerá prirodzene, bude sa vyslovovať smrť v dôsledku srdcového infarktu / mozgovej príhody. Výber je na tebe.
Tento toxín bol vytvorený za účelom eliminácie nežiaducich ľudí, ktorých nemožno vylúčiť hrubo. Unikátny produkt od najvyšších myslí našej zločineckej komunity. Dokonale chápeme, že takáto droga je potrebná pre tých, ktorí chcú niekoho bez stopy zabiť alebo sa chystajú obetovať za poistnú sumu za ich smrť, ktorá poputuje ich blízkym. Cena je preto primeraná a nedá sa s ňou obchodovať.
Náklady na 1 dávku lieku – 21 000 USD

 

Položka č. 5 samovraždy
Ideálne chemické riešenie pre tých, ktorí chcú aspoň posmrtne zažiť maximálnu rozkoš a rozkoš. Váš život bol pravdepodobne sračka a rozhodli ste sa odísť. Ale trápi vás mrzutosť, že tento život bol nudný, plynulý a bez akýchkoľvek rozkoší? Máte právo na dosiahnutie smrtiaceho účinku primeraného tisícom orgazmov spojených dohromady, neprimeranej čistej eufórii, ktorá spaľuje vašu myseľ a mozog na popol.
100% smrtiaca syntetická droga bola experimentálne vyvinutá pre zodpovedajúci nelegálny trh, ale bola zamietnutá, pretože … Pretože je 100% smrteľná a jej neuveriteľná orgazmicko-euforická sila je zaručeným smrteľným výsledkom úplne znehodnotená. Toto majstrovské dielo, rovnako ako mnoho iných experimentálnych liekov, nebolo vyvinuté vôbec pre vás, ale pre masový predaj tým, ktorí milujú maximá. Myslíme si, že rozumiete tomu, na aký trh bol tento produkt pôvodne určený. Samozrejme sme rýchlo prišli na to, koho by tento produkt mohol zaujímať.
Pretože potrebujete smrť, znamená to, že pre vás nemá žiadne nedostatky! Existuje iba niekoľko menších vedľajších účinkov. Pred smrťou liek zaberá účinnosť 5 minút +/- po užití (pretože je obohatený o DHB) a orgazmická eufória vás na niekoľko hodín poblázni, až kým neupadnete do kómy a neumriete na mozgové krvácanie, ktoré ťažko to cítite, pretože vaše vedomie bude v hurikáne vnemov a vy nebudete môcť okrem nich pochopiť, uvedomiť si a vnímať nič. Budete močiť a vysrať sa priamo pod seba, plakať, sliniť sa a chvieť sa v nepretržitom orgazmickom kŕči. Preto bude vaša mŕtvola mŕtva nie veľmi čistá. Dôrazne sa však odporúča predbežná stolica a klystír.
Ak vás to všetko neobťažuje, potom vám liek vynahradí všetky tie roky bezvýznamného života tým, že nakoniec dá niečo, čo ste predtým nevedeli.
Možno si myslíte, že si vystačíte s inými liekmi, ktoré sa dajú kúpiť oveľa lacnejšie a o ktorých vie každý. Nebudeme vás klamať, skutočne veľa nelegálnych drog môže mať dobrý účinok, najmä pri zaručenom vysokom dávkovaní. Ak máte málo peňazí, potom si samozrejme choďte kúpiť niečo lacnejšie, toto je vaše právo. Raz žijeme a raz zomierame. Ak chcete získať smrť, o ktorej ste práve čítali, bude vás to stáť 5700 dolárov

 

Naše služby.
Nemôžeme povedať, že máme možnosť poskytovať naše služby na území ktorejkoľvek krajiny, napriek tomu je zoznam krajín pomerne vysoký. Pokiaľ ide o krajiny, v ktorých nemáme osobné ani partnerské pobočky mafie, potom s nami o tom môžete diskutovať individuálne. Hypoteticky je možné, aby špecialista odišiel. V krajine, kde nemáme svojich vlastných ľudí, je pravdepodobné, že sa nájdu partneri z iných miestnych kriminálnych komunít, ktorí sa za určitú časť zaviažu vykonávať niektoré z týchto služieb.
Určite môžeme povedať, že naše služby sú relevantné pre:
USA
Kanada
Veľká Británia
Austrália
Nový Zéland
Nemecko
Francúzsko
Taliansko
Španielsko
Brazília
Portugalsko

Teraz uveďme štandardný zoznam našich služieb:

Vražda na získanie poistného krytia.
Zmysel služby je úplne jasný. Možno budete chcieť túto službu využiť z nejakého iného dôvodu, ale v našich offline skúsenostiach tieto metódy často požadujú tí, ktorí si predtým poistili životy na veľkú sumu a naraz sa ocitli v situácii, keď ich rodina súrne potrebuje veľa peňazí. V takom prípade sú mnohí ochotní obetovať sa za tieto poistné plnenia. Poisťovňu nebude možné oklamať samovraždou. Tu môže fungovať iba vražda alebo nehoda.
Táto služba je drahá a ponúkame dve možnosti.
Jednoduché pouličné vraždenie pištoľou bude vyzerať ako prekvapivý útok za účelom lúpeže. Bola to lúpež. Zamestnanci poisťovne by nemali mať dôvod domnievať sa, že vražda mala aj iné účely a mohla byť zámerne naplánovaná. Miesto konania bude preto vopred dohodnuté s našim klientom, musí ísť o zorné pole videozáznamu z ulice, kde bude podrobne zaznamenaná skutočnosť vraždy a lúpeže.
Cena v USA / Kanade / Austrálii – 25 000 $ USD
Cena vo Veľkej Británii – 30 000 GBP
Cena v Španielsku – 25 000 €
Cena v Taliansku – 20 000 €
Ostatné krajiny individuálne.

 

Nehoda.
Drahšia metóda, ktorá zahŕňa nehodu na vašom území. Existujú napríklad odborníci, ktorí majú skúsenosti so simulovaním situácií pádu zo schodiska priamo doma a zloženia krku. Bude to pre vás vyzerať takto. Po zaplatení a odsúhlasení práce k vám príde tajne od očitých svedkov špecialista. Táto osoba vyberie vhodné miesto vo vašom dome (alebo inom objekte), potom vás bude jemne a profesionálne krútiť krkom. Bude to rýchla a bolestivá smrť. Potom bude vaše telo, berúc do úvahy všetky podrobnosti terénu, umiestnené v hodnovernej polohe vzhľadom na trajektóriu pádu. Takto sa vytvorí konzistentný obraz o udalosti na preskúmanie. Všetky stopy po prítomnosti a účasti neznámej tretej strany budú odstránené. Kto vás zistí, zavoláte políciu, miesto bude preskúmané, všetky podrobnosti sú zdokumentované. Poisťovací agenti majú zvyčajne tendenciu prísť hneď, ako sa o udalosti dozvedia, aby mali čas na obhliadku miesta. Nenecháme najmenšiu šancu na úmyselnú samovraždu. Toto je prémiová služba, ktorú bude obsluhovať vyškolený pracovník. To všetko je súčasťou každodennej praxe mafie a je obľúbenou metódou v našich komunitách.
Metóda je variabilná a nie jediná, ale je najspoľahlivejšia a časovo overená.
Cena služby
Cena v USA / Kanade / Austrálii – 100 000 $ USD
Cena vo Veľkej Británii – 120 000 GBP
Cena v Španielsku – 100 000 €
Cena v Taliansku – 80 000 €
Ostatné krajiny individuálne.

Týmto sa uzatvára zoznam našich štandardných streamovacích služieb.
Môžeme zvážiť špeciálne požiadavky od každého labužníka, ktorý chce zomrieť ako obeť Hannibala Lectora alebo iným zaujímavým spôsobom.
Musíte však vedieť, pamätať a nezabudnúť na to hlavné. Podnikáme a iba obchodujeme. Absolútne nás nezaujímajú vaše zvrátené fantázie, životné problémy a dôvody pre skon. Ak nám napíšete drzo a prosíte, aby sme vám poskytovali služby zadarmo alebo aby ste dostali tovar, okamžite vás zablokujú. Naším cieľom je predať vám vašu smrť, nie aby ste konali ako zločin na vlastnej koži.
Nie sme vaši priatelia.
Nie sme pre vás horúcou linkou psychologickej pomoci.
Nebudeme vás baviť rozprávaním o vašich predstavách, keď budete masturbovať pred obrazovkou počítača a čítať túto korešpondenciu.
Dostávame obrovské množstvo spamu od zvrhlíkov a psychológov, takže nepodnikateľská konverzácia sa skončí veľmi rýchlo.
A teraz vyslovíme fakty, ktorým musíte rozumieť a spravidla ich musíte akceptovať skôr, ako nás kontaktujete.
1) Prijímame iba platby kryptomenou.
2) Platba vo výške 100% sa uskutoční predtým, nie neskôr. Nie sú pre nás prijateľné žiadne ďalšie možnosti. Žiadna platba na mieste z ruky do ruky.
3) Plným klientom sa stanete IBA po zaplatení. Do tej doby ste iba záujemca, ktorý chce buď pozornosť, alebo píše za účelom zvrátených fantázií a masturbuje ku skutočnej korešpondencii.
4) Dodanie tovaru do celého sveta vykonávajú prepravné spoločnosti, ako napríklad DHL. Naši odosielatelia s nami nie sú nijako spojení, najímame ich anonymne na internete. Zadržanie odosielateľa nemá pre políciu zmysel, pretože vyzdvihne náš tovar v keške a potom ho pošle spolu s cestovným pasom.
5) Naše toxíny a “vitamíny” sa odosielajú do špeciálnych viacvrstvových nádob, kde je medzi vrstvami impregnácia kajenským korením, citrusový olej, chlór. To zaručuje 100% ochranu pred psími colnými službami.
6) Strelné zbrane sa vopred odmastia acetónom, aby sa odstránil charakteristický zápach, potom sa vložia do nádoby so syntetickým olejom a utesnia sa. Potom príde vrstva korenia a chlóru v prášku. Potom je nádoba umiestnená do špeciálneho vaku, ktorý chráni štíty a röntgenové lúče. Takýto balík sa odosiela pod rúškom stohu kníh (napríklad) a nemožno ho zistiť ani pomocou röntgenových lúčov, skenerov alebo psích psov.
7) Dostanete sledovacie číslo zásielky a budete môcť zásielku sledovať.
Náš kontaktný e-mail je uvedený na fotografii.

 

Stručne o nás.
Sme medzinárodná pobočka svetoznámej mafie, ktorej meno a národnosť nemusíte poznať.
Akýkoľvek zločinecký syndikát sa snaží získať maximálnu sumu peňazí. Väčšina záujmov mafie je offline, ale v 21. storočí má skutočne zmysel rozširovať ich aktivity pomocou internetu. Naša pobočka dohliada na samotný projekt, ktorý práve študujete na našom webe.
Vďaka anonymným offshore virtuálnym serverom a kryptomenám sme spustili projekt žiadaných platených služieb v spoločnosti pre ľudí, ktorí sa chcú zabiť a spáchať samovraždu.
Zhromaždili sme množstvo vzácnych a jedinečných produktov a služieb, pomocou ktorých sa môžete bezbolestne zabiť a bez bolesti a utrpenia spáchať samovraždu.
Táto exkluzíva je zverejnená na hlavnej stránke nášho webu, ale nedúfajte, že budete mať pozornosť alebo produkt za pár dolárov, pre chudobných ľudí bez peňazí, môžeme ponúknuť iba bezplatnú sekciu našich stránok, ktorú nájdete v ponuke stránok. Žiadame vás, aby ste nám nepísali s prosbou o vydanie nášho tovaru a poskytovanie služieb zadarmo. Podnikáme po vašej smrti, ale nie sme oázou milosrdenstva. Vaše trápenia a životné ťažkosti sa dajú vyriešiť zadarmo, a ak nemáte peniaze, potom je tu pre vás utešujúca časť.
Čo sa týka našich tovarov a služieb, monetizujeme to, čo máme, v hojnosti a nie je z nejakého dôvodu dopyt. Napríklad kyanid draselný je vyhľadávaným spoľahlivým jedom, ktorý sa nedá legálne kúpiť v malom množstve, ale máme jednoducho niektoré priemyselné závody, v ktorých sa kyanid používa v tonách. Pre nás to nestojí ani cent, berieme si ho odtiaľ, koľko chceme. To však neznamená, že nám môžete napísať s prosbou, aby sme dali pár gramov zadarmo, len preto, že chcete.
Prajete si ľahkú a spoľahlivú rýchlu smrť? Kúpiť.
Alebo vyskočte z okna z 20. poschodia zadarmo.

Samovražda zadarmo!
Niektoré z týchto metód sú zrejmé a ich hlavným rysom je, že sú bezplatné, dostupné alebo lacné.
V skutočnosti nie sú vhodné pre mnohých, pretože sú strašidelné, neslušné, nespoľahlivé, nie pekné a často bolestivé.
Začíname.
1) Vysoký pokles. Neskáčte z mosta do vody, zaručená smrť sa dá zabezpečiť na 100%, ak je výška +/- 20 poschodí a pod vami vás nebude čakať voda ani zem, ale betón. Pár sekúnd letu a už nie ste.
Nevýhody metódy: je ťažké sa rozhodnúť pre skok. Hrôza v mysli počas letu a pravdepodobné pretrvávanie tohto pocitu aj po určitú dobu po smrti. Úplne nechutná mŕtvola, ktorú pravdepodobne uvidíte sami, keď bude duša oddelená od tela. A spolu s tým uvidíte reakciu vašich známych, priateľov a príbuzných. Je to nepríjemné.
2) Samotné zavesenie. Pracovná metóda. Internet je plný pokynov. Agónia zadusenia je vám poskytnutá, ak si nezlomíte krk skokom s lanom, ale jednoducho sa zavesíte tak, že mu podložíte nohy pod nohy. Nohavice plné sračiek a cikania. Ohavná tvár obeseného muža.
3) Pozdĺžna disekcia žily. Funguje to tak, že žily otvoríte pozdĺžne, nie naprieč. Aby sa zabránilo zrážaniu krvi po otvorení žíl, je potrebné ležať v horúcom kúpeli a mať v ňom ruky. Rýchlo a jemne omdliete a zomriete. Metóda je jednou z najlepších medzi bezplatnými. Nevýhody: rezanie žíl je bolestivé a bolestivé, väčšina ľudí je sotva schopná prerezať aspoň kožu, respektíve sa dokonca aj poškriabať. Je to strašidelné, bolestivé a nepríjemné na inštinktívnej úrovni. Pravdepodobne v stave intoxikácie alkoholom je to jednoduchšie.
4) prášky na spanie. Metóda je dobrá a funguje, ale získať recept na skutočne silnú tabletku na spanie je ťažké. Nájsť skutočne smrteľnú dávku je tiež ťažké. Ak zlyháte, môžete pár dní spať a potom sa ďalších pár týždňov cítiť zle. Ak vás nájdu, sanitka vás načerpá. Predávkovanie tabletkami na spanie je populárna metóda, ktorá však často zlyháva. Je dôležité pochopiť, že nejde o jed a nebol stvorený pre smrť, ale pre spánok. Môžete zomrieť iba na veľmi silný liek, ktorý sa nedá kúpiť bez lekárskeho predpisu, a dokonca ani na lekársky predpis vám nemusí stačiť jedno balenie.
5) Oxid uhoľnatý. Hnusná metóda. Ak máte auto, môžete k výfukovému potrubiu pripojiť záhradnú hadicu a druhý koniec hadice zastrčiť do okna automobilu. Všetky ostatné okná musia byť zatvorené. Sadnite si za volant a zapnite motor. Ak chcete zrýchliť, stlačte niekoľkokrát pedál voľnobehu. Sedieť a zomrieť. Nevýhody: Je to neznesiteľné, silno vás bolesti hlavy, kašeľ a dusenie. Čoskoro to však skončí a stratíte vedomie a zomriete.

 

V tomto zozname môžeme pokračovať, ale bude to iba zoznam analógov vyššie uvedených metód mechanickej alebo chemickej samovraždy.
Mechanické metódy samovraždy: vrhnite sa pod vlak, prerežte krčné tepny na krku, uškrtte sa šatkou …
Chemické metódy samovraždy: vypite žieravú sódu (rozpustite v žalúdku bolestivú smrť), vypite metylalkohol, vypite alebo užite akýkoľvek srdcový glykozid. Mnoho vecí vás môže zabiť, ale aj stať sa bezmocnými invalidmi. Smrť spôsobená rôznymi druhmi chemikálií alebo liekov je zvyčajne bolestivá a predĺžená.

Ako spáchať samovraždu
Ako sa zabiť
Ako sa zabiť rýchlo a bezbolestne úplne bezbolestne
Ako sa spoľahlivo zabiť bez utrpenia
Ako úplne bezbolestne a spoľahlivo spáchať samovraždu bez bolesti
Najlepšia metóda samovraždy bez bolesti a utrpenia
Najlepšia metóda na rýchle zabitie, aby ste neutrpeli
Najlepšie spôsoby, ako sa zabiť
Najbolestivejší a najrýchlejší spôsob, ako sa zabiť
Najbolestivejší a najrýchlejší spôsob spáchania samovraždy
Ako sa zabiť, aby to nepripadalo ako samovražda
Ako sa otráviť smrťou
Ako sa zabiť, aby nikto nepochopil, že ide o samovraždu
Ako sa zabiť, aby príbuzní dostali peniaze od poisťovne a aby neboli známky samovraždy
Tabletky na spanie na samovraždu
Aké prášky na spanie si môžete vziať, aby ste sa zabili
Samovražedné jedy
Aký jed piť, aby zomrel rýchlo a bez bolesti
Najbezpečnejší spôsob, ako spáchať samovraždu